Shitet shtepi+2 garazhe

Shitet nga: Nuredin Allajbeu 12 Maj 16:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 LEK

Numri i dhomave: 6
Sipërfaqe: 226 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Berat
Shetepia ndodhet ne qender te beratit ,prapa shkolles 22 tetori. Shtepia esht 2 kateshe 1 kat i rregulluar dhe nje kat i pa regulluar . Gjithashtu ka edhe 2 garazhet qe mund te shiten me shtepine ose me vete. Shtepia esht reth 226 m2 dhe ka nje pamje qe tregon lagjet me te vjetrat si mangalem kalaja etj. Shtepia ne katin e pare esht e rregulluar ne gjendje shume te mire dhe kati i dyte esht i pa regulluar .kati i pare eshte me verande dhe ka nje favor te madh per hotel ose guest house . Jeni te mirepritur. Kontakt 0693484502
Cmimi i diskutueshem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim