Shiteg shtepi afer qendres, prane Muzeut Etnografi

Shitet nga: Thanas Greku 03 Sht 20:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

70 000 EUR   80 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 172 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Shtëpi e veçuar, Rinovuar
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Berat
Shitet shtepi prane muzeut etnografik 172m2. Me bace 44 m2 dhe banese 128m2. Shtepia eshte e rregulluar me dyer e dritare te reja, grila, pllaka dhe 2 dhoma gjumi me dysheme. Tavanet dhe catia jane bere te reja .
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim