Okazion shitet nje apartament 1+1

Shitet nga: Irakli 17 Sht 12:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

27 000 000 LEK

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 48 m2
Numri i kateve: 4 kat
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Berat
Shitet nje apartment 1+1 prane shkollave Thimi Tani dhe Kristo isak.
Shitet per arsye emigirmi
Cmimi 27000000Leke (i diskutueshem)
Apartamenti eshte i rregulluar nje menyre bashkekohore
Kontaktoni ne kete numer telefoni
0699111553
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim