Okasion Shitet Shtepi 1+1

Shitet nga: Persida 07 Sht 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

25 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lagjia Kushtrim
Sipërfaqe: 60 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: E mobiluar
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Berat
Shitet shtepi e mobiluar 1+1 me dy ballkone dhe 2 kuzhina ne katine pare te pallatit me mundesi edhe per aktivitet privat
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim