Objekt me vendndodhje në qendër të Beratit !!!

Shitet nga: @€ 20 Tet 22:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 300 m2
Numri i kateve: 2 kat
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Berat
Shitet objekt me vendndodhje në një nga vendet më të mira në Berat . Objekti përbëhet nga një shtëpi banimi 120 m2 , dyqan 25 m2 , garazh si dhe truall me sipërfaqe 300 m 2 . Ideale për shtëpi banimi , mundësi tjetër ndërtimi si dhe për biznes . I ndodhur vetëm 15 m nga stacioni i urbanit në lagjen " 30 Vjetori " dhe me një distancë jo më shumë se 5 minuta ( ecje në këmbë ) larg nga çdo institucion i rëndësishëm dhe jetik të qytetit si :
1. Stacioni urban
2.Spitali
3. Bashkia
4. Bulevardi kryesor i qytetit
5. Zjarrfikës
6. Drejtoria e policisë
7. Shkolla 9 vjeçare dhe gjimnazi Babë Dudë Karbunara
8. Stadiumi
9. Gjykata e rrethit
10. Qendra shëndetësore
Pra një blerje e zgjuar për ata që dijnë të investojnë .
Me çertifikatë pronësie të rregullt.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim