HYRJE NE BERAT

Shitet nga: ZOI 16 Tet 13:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

36 000 000 LEK

Numri i dhomave: 3
Adresa: RRUGA D. KOMBIT, GODINA 32, HYRJA 1, APARTAMENTI 3
Sipërfaqe: 71.10 m2
Numri i kateve: 1 kat
Ngrohje: Nuk ka
Komuna: Berat
HYRJA BERBEHET NGA 2 DHOMA, SALLON, GUZHINE ME DOLLAPE, 2 KORRIDORA, BALLKON DHE WC.
ESHTE E RINOVUAR ME PAJISJE HIDRAULIKE DHE ELEKTRIKE, DYER DHE DRITARE ALUMINI.

Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim