Publikuar: Qer 26 2022 08:03

Kerkojme Shtepi + Apartament me QERA (KAMEZ)

Publikuar: Qer 26 08:03
Shikime: 887
Nese keni 1 shtepi private ose 1 apartament per ta dhene me qera na kontaktoni tju gjejm klientin,preferohet zona e kamzes ,paskuqanit,dhe Bathores.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione