Published: Korr 16 2018 02:55

Kerkoj shtepi 2+1. Zona Tregu elektrik/ Ali Demi

Published: Korr 16 02:55
Views: 1
Kerkojme nje shtepi 2+1 te pershtatshme per 4 persona ne zonen e Tregut Elektrik dhe ne afersi.

Cmimi deri ne 25000 leke.
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
1
0692322046

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information