Shtepi per student 1+1 e madhe

140 LEK /muaj

Jepet me qera nga: Donald 14 Sht 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa
Numri i kateve
Për vendbanimin
Ngrohje
Komuna
Vlorë
Shpi private per student ne vlore pran bishtit te kalldremit banesa esht e re e sa Po ndertuar uje 24 ore drita..... banesa ka 2 divan 1 krevat dopjo frigorifer televizor lavatrice bufe ka dhe obor perjashta ambjent familjar dhe qetesi me shume info cel 0693417364 ..................
.
Leaflet
Në fillim