Published: Korr 13 2018 04:24

Jepet me qera apartament ne vlore me pamje nga det

EUR

/ monthly
Published: Korr 13 04:24
Views: 7
Apartamenti gjendet ne qytetin e Vlores,1.8 km nga Kuzum Baba dhe 1.9 km nga Sheshi i Pavaresise.
I pajisur me te gjitha mobiljet e kohes moderne, me kuzhine te perbashket, 2 banjo, 2 ballkone nje me pamje nga deti dhe nje me pamje nga qyteti. Cdo dhome ka kondicioner, pershtatshem per nje familje me 5 persona. Pallati esht i perfunduar ne 2017 . Deti eshte 50 metra larg.
Nese deshironi te zbuloni zonen, zhytja dhe peshkimi jane te mundshme afer. Cmimi 70€ nata. Per informacion te detajuar kontaktoni me numerin tone te cel ‭+355 68 202 4020‬
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
7
0682024020

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information