Eri Apartament

0 LEK

Jepet me qera nga: Eri 28 Tet 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Vlorë
Jepet apartament 1+1 i mobiluar mesemiri dhe komod ne vlore mbrapa Hotel Martinit per me shume informacion na telefononi faleminderit CEMIMI 250€
Leaflet
Në fillim