Vilete me qera

Jepet me qera nga: eri Dje 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

600 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: kondicioner
Sipërfaqe: 150 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Ngrohje: Qendrore
Komuna: Tiranë
Jepet me qera Viletè 3+1+post parkimi ne rezidencen Kodra e Diellit nr.1 Tirane.Vileta organizohet ne 2 kate,ku kati i 1-re disponon nje sallon te bollshem me zonen e gatimit ,1 dhome gjumi dhe tualet. Ne katin e 2-te ndodhen 2 dhoma gjumi secila me tualet mè vete dhe te dyja dhomat kan daljet ne ballkon.Vileta disponon dhe nje kopesht te vogel.Orientohet nga jugu dhe ka ndricim natyral.Te dyja katet jan te mobiluara!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim