Vile me 1 dylym tok

250 LEK /muaj

Jepet me qera nga: Toni 23 Mar 09:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Store
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Komuna
Tiranë
Jap me qera katin e dyt te nje vile me hyrje ne vete me 1 dylym toke me pem e pisha ambient shum i bukur, vila esht e kompletuar. Vila ndodhet te rruga "Mylym Keta" pran Profarmes se re ndodhet ne nje rrugic qe nuk ka dalje dhe ndodhen gjithsei 10 vila ne lagje, asfalti esht mu ke dera e shpis.
Leaflet
Në fillim