Shtepi private

25 000 LEK /muaj

Jepet me qera nga: Shtepi private 02 Gush 23:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Komuna
Tiranë
Jepet me qera shtepi private 2 dhoma,guzhin,banjo dhe dhome gatimi me vete . Hapesira te bollshme verant shum e madhe , vend parkimi. Shtepia ndodhet buze rruges kryesore,pran komisariatit ne.6 Kombinat. 250 mije leke te vjetra .
Shtepi private
0672406421
Leaflet
Në fillim