Shtepi me qera prane ish stacionit te trenit

35 000 LEK /muaj

Jepet me qera nga: Flora 23 Mar 22:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Store
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Komuna
Tiranë
jap me qera katin e trete te nje vile , totalisht te mobiluar ,me te gjitha pajisjet e reja dhe siperfaqe 118 m katror. Ndodhet ne nje zone shume te preferuar ne qender te Tiranes prane ish stacionit te trenit tek hotel Areela.
Leaflet
Në fillim