Published: Korr 12 2018 10:09

Shpi me qera

LEK

/ monthly
Published: Korr 12 10:09
Views: 2
Eshte nje dhome 1+1 cmimi esht 220mij kemi dhe nje gazionere per cmimin e gazioneres me kontaktoni ne nr qe esht posht. Hyrjet jan te kompletuara dhe materialet jan super ne gjendje .

0683360916
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
2
0683360916

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information