Okazion

45 000 LEK /muaj

Jepet me qera nga: ardi 29 Nën 17:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
From
Store
Numri i dhomave
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Tiranë
JEPET ME QERA KATI I DYTE I NJE NDERTESE SIPERFAQE 120 M2 banim dhe 100 m2 verande!NE .e mobiluar ose pa mobim SIPAS KERKESES . NE TOTAL 205 M2 FUNKSIONALE BANIM PER KURSE ! CERDHE FEMIJESH .PARKIM KUSHTE MODERNE BASHKOHORE. PER ME TEPER KONTAKT VATSAPP 0692489169
ardi
Leaflet
Në fillim