Published: Korr 12 2018 04:10

Jepet shtepi me qera!!!

LEK

/ monthly
Published: Korr 12 04:10
Views: 2
Jepet shtepi me qera ne fillim te rruges don bosko ish pallati i deputeteve nr.43.Shtepia ka nje dhome gjumi ,nje dhome ndenje dhe nje kuzhine te vecante dhe te madhe ! Siperfaqja esht 68m2
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
2
0693706554

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information