Jepet me Qira

800 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Ana 18 Nën 16:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Ngrohje
Komuna
Tiranë
Jepet me qira apartament 2+1 me vendodhje prane shkolles At Zef Pllumi, Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri, me ashensor.
Apartamenti ka siperfaqe 100 m2, dhe eshte i organizuar nga salloni i ndenjes dhe kuzhina, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe ballkon.
Eshte totalisht i mobiluar.
Zona ne te cilen ndodhet apartament eshte e qete, dhe te ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme.

Per me shume info jeni te lutur te me kontaktoni.
Ana
00355698846088

Viber:
po

WhatsApp:
po
Leaflet
Në fillim