Jepet me qira apartament 2+1+2, Myslym Shyri

Jepet me qera nga: benz okazion Sot 12:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rruga Myslym Shyri
Sipërfaqe: 55.60 m2
Numri i kateve: Më shumë se 4 kate
Për vendbanimin: Ndërtesë e re, E mobiluar
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Tiranë
Jepet me qira apartament 2+1+2 , ne rrugen Myslym Shyri, pallat i ri , i pozicionuar ne katin e 6-te, pa ashensor .
Ka organizim shumë të mirë të ambjenteve të brendshme dhe me kubaturë të rregullt i cili organizohet ne: 2 dhoma gjumi, 2 tualete, me orientim nga lindje - perendimi. Apartamenti eshte i mobiluar.
Për më tepër informacion na kontaktoni 0694004126
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim