Jepet me qera.

20 000 LEK /muaj

Jepet me qera nga: Enea 22 Maj 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Ngrohje
Komuna
Tiranë
Jepet me qera nje shtepi ne zonen e Poligrafikut, Tirane 55m2 e mobiluar dhe e pershtateshme per shtepi banimi per me shume info kontak ne numrin e me siperm, ju faleminderit.
Leaflet
Në fillim