Publikuar: Mar 26 2022 08:38

JEPET ME QERA VILE

EUR

/ muaj
Publikuar: Mar 26 08:38
Shikime: 141
Jepen me qera 2 kate te nje shtepie private 3 kat ne Kamez (rruga Azem Galica). Perkatesisht kati i dyte dhe i trete, i cili nuk ka akses me katin e pare. Kati i dyte perbehet nga sallon+kushine, dhome gjumi dhe tualet. Kati i trete me tualet dhe dhome gjumi. Me oborr dhe 2 vende per parkim.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione