Publikuar: Maj 05 2022 10:30

Jepet me qera shtepi private ne Kamez

LEK

/ muaj
Publikuar: Maj 05 10:30
Shikime: 1043
Shtepi private me qera ne Kamez,

Shteppia eshte e mire mobiluar dhe me te gjitha kushtet.

Per me shume info na kontaktoni
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione