JEPET ME QERA APARTAMENT TEK AMBASADOR 3 !

1 200 EUR /muaj

Jepet me qera nga: first team 07 Shk 11:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Për vendbanimin
Komuna
Tiranë
Apartament 2+1 per qira ne nje nga rezidencat me te mira, Ambasador 3. Ndertimi ne te cilin ndodhet apartamenti, eshte nga ndertimet e fundit, me cilesine me te larte dhe me nje vendodhje perfekte.
Pallati eshte i survejuar me kamera 24h. Organizohet ne dhome ndenje, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete, dhe nje ballkon nga i cili behet dalja nga salloni dhe dy dhomat e gjumit . Investimi i bere ne ambient eshte maksimal dhe super cilesore, mobiluar ne menyre bashkohore dhe me firmat me te mira ne treg. Ne cmim perfshihen dhe taksat .
first team
355694050023
Leaflet
Në fillim