Jepet me qera apartament 2+1 Rr"Mine Peza"

30 000 LEK /muaj

Jepet me qera nga: Dardana 23 Nën 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Store
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Komuna
Tiranë
Jepet me qera apartament 2+1Rr"Mine Peza" shume prane rajonit Nr 3.Apartamenti eshte mjaft i bollshem dhe i aksesueshem ne zonat me te mira te Tiranes.Jepet i pa mobiluar.Momentalisht eshte e zene dhe lirohet ne fillim te dhjetorit.
Leaflet
Në fillim