Publikuar: Korr 31 2022 08:58

Jepet me qera 1+1Rruga Niko Avrami, tek spitali QSUT

LEK

/ muaj
Publikuar: Korr 31 08:58
Shikime: 1627
Jepet me qera apartament 1 + 1 ne zonen mbi farmacine 10 ,afer spitaleve ne Rrugen Niko Avrami, 100 metra afer shkolles Bajram Curri. Apartamenti eshte i rinovuar dhe i mobiluar.
Cmimi 30000 lek/muaj
Kontakt 0685519987
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione