Publikuar: Pri 21 2021 12:06

Dhome me Qera

LEK

/ muaj
Publikuar: Pri 21 12:06
Shikime: 26
Jepet 1 dhome me Qera !

e kompletuar me :
1 krevat Marinar per 2 persona
Tavoline + Karike
Dollap
Frigorifer
Banjo Personale

E pershtatshme dhe per 2 persona.
Adresa:
Mbrapa Ambasades Amerikane
Rr. Stavro Vinjau, Perballe Kafe Roma
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione