Apartament me qera

0 LEK

Jepet me qera nga: Asllan 01 Pri 21:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Për vendbanimin
Ngrohje
Komuna
Tiranë
Jepet apartament me qera 2+1 e pakompletuar ne zonen "Vilat Gjermane ". Ndodhet ne kat te 5 .Eshte vetem 100 m2 dhe ofron nje pamje te mrekullueshme.
Per me shume kontaktoni ne numrin.
0682269330
Asllan
0682269330

WhatsApp:
0682269330
Leaflet
Në fillim