Publikuar: Maj 26 2022 01:27

Apartament me qera Secret Garden Residence

EUR

/ muaj
Publikuar: Maj 26 01:27
Shikime: 1360
Apartament me qera ne rezidencen Secret Garen.
Ai eshte i perbere nga dy dhoma gjumi, dy tualete, holl dhe ambient gatimi. Ne cmim perfshihet taksa e qerase 15 % dhe nje post parkimi i brendeshem.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione