Apartament me Qera 2+1 tek Golden Park

300 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Adela Halili 07 Mar 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Për vendbanimin
Ngrohje
Komuna
Tiranë
Jepet me qira apartament 2+1+2 tek Kompleksi Golden Park perball Spitalit Amerikan 3.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 107 m2 dhe ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri shume mire te administruar me 2 ashensor.
Orientim shum i mire, i sapo mobiluar dhe i pa banuar me pare.
Adela Halili
0674050124


WhatsApp:
0674050124
Leaflet
Në fillim