Apartament i ri ne Qytet Studenti

25 000 LEK /muaj

Jepet me qera nga: Andi Bica 25 Shk 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Ngrohje
Komuna
Tiranë
Jepet me qera nje hyrje e organizuar ne dhome , kuzhine , korridor, ballkon , banjo e arreduar me pamje nga Perendimi. Çmimi eshte ekonomik dhe pelqehen çifte te reja me ose jo femije , per qera afat mesme ose afatgjate. Prane ndodhen te gjitha sherbimet ne kompleksin Ana ne rrugen Budi.
Andi Bica
0697731323
Leaflet
Në fillim