3+1 me qera

25 000 LEK /muaj

Njoftimi i kompanisë Jepet me qera nga: Julian 30 Mar 11:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Komuna
Tiranë
Pas qendres Globe, jepet me qera 3+1 , kati 1 i nje vile private, bosh. Sip: 120m2 Cmimi: 25000 leke te reja

Per me shume informacion si dhe per nje vizite ne prone, mos hezitoni te na kontaktoni:

Adresa: Pas Univeritetit Europian
E-mail: isarealestate@yahoo.com
Cel: 0699651477
Leaflet
Në fillim