Published: Korr 10 2018 05:41

shtepi pushimi

EUR

/ daily
Published: Korr 10 05:41
Views: 9
Shtepi e kompletuar pushimi. Ndodhet ne qender te qytetit prane spitalit "Petro Nako". konsiston ne nje dhome gjumi, nje tualet, nje sallon bashke me kuzhinen dhe nje ballkon. Prane ndodhen supermarkete dhe farmaci. Deti ndodhet rreth 100m larg.
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
9
0683304778

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information