Dhoma plazhi

1 LEK /ditë

Jepet me qera nga: Daniel 26 Pri 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Store
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Numri i kateve
Ngrohje
Komuna
Sarandë
Disponojm dhoma te pershtatshme per 2-3 persona dhe hyrje1+1 te pershtatshme per 4-5 persona. Cmimi varion ne baze te kohes qe ju intereson.Per me teper telefononi ne nr 0683216443. Me te gjitha kushtet sobe gatimi, frigorifer,kondicioner, wifi si dhe parkim te garantuar.
0683216443 wp&viber
Leaflet
Në fillim