Publikuar: Pri 29 2021 02:07

Shtepi me Qera

Publikuar: Pri 29 02:07
Shikime: 471
Leshoj shtepi me qera ne Shengjin/ Lezhe . Hyrja eshte 1+1. E mobiluar dhe ne kushte shum te mira. Per 3 muajt e veres Ndodhet prane Antagut rruga Kënalle- Kune Shëngjin. Ndoshta e leshoj me dite ose gjithe muajin po ashtu edhe tre muajt e veres. Per me teper bisedojme ne formatin Whatsapp ose me nr telefoni. Nese kerkohet ditore e 25 euro dita deri ne 27 euro per muajin prill maj qershor , per muajin korrik 30 - 35 euro gusht 45-50 euro. Per 3 muaj rreshtht skutojmediskutojme
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione