Publikuar: Maj 23 2018 04:45

Shtepi me qera ne Lezhe

EUR

/ muaj
Publikuar: Maj 23 04:45
Shikime: 465
JAP ME QERA JAVORE/VJETORE 1 KAT VILE MES PLAZHIT TE TALES DHE LEZHES

Jepet me qera një kat vile me sip. 105 m2 komplet e mobiluar në Gajush Lezhe,e ndertuar ne 2014.Vetem 10 minuta me makine nga plazhi i Tales , qyteti i Lezhes. Gjendet 100 m afër rruges nacionale Tirane-Shkoder dhe asaj per ne plazhin e Tales(shume afer BP) në një zonë të preferuar nga pushuesit në sezonin e verës.

Kati ka nje dhome gjumi te kompletuar, salon te madh me hapësire dhe dritë i pozicionuar nga jugu me dalje në ballkon, guzhine me te gjitha pajisjet e duhura, banjo moderne me dush-panel diellor, lavatrice, wc dhe bide, ballkone dhe tarraca. Nje dhome per femijet si opsion shtese ne katin e dyte.Eshte e fresket pasi ka izolim termik komplet, e rrethuar,uji dhe drita nga rrjeti privat 24 ore. Supermarket, kafe,restaurant ne afersi 300m.

Çmimi 250€ muaji (vetem me kontrate vjetore pa dhomen e femijeve)
Cmimi per naten deri ne 7 dite 30€ nata//mbi 7 dite 25€ nata
Per informacione me te detajuara vetem ne cell. 00306983048339 (edhe Viber)
Ju lutemi shikoni fotot ne linkin me fotot me poshte
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione