Publikuar: Qer 04 2021 11:43

Jepet me qera shtepi pushimi ne plazhin e Shengjinit

EUR

/ ditë
Publikuar: Qer 04 11:43
Shikime: 416
jepet me qera per sezonin e plazhit shtepia ne Shengjin
Shtepia eshte e kompletuar me te gjitha kushtet, eshte e mbajtur mjaft mir dhe shum e paster si shtepi.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione