Publikuar: Korr 15 2019 10:05

Jepet me qera shtepi ne zonen e shengjinit

EUR

/ muaj
Publikuar: Korr 15 10:05
Shikime: 348
Shtepi 50 m2 ne lagjen e shaljanve shengjin.... 120 euro/muaj per sezonin dhe 100 per kontrata 1 vjecare...Shtepia eshte e re dhe e sapo mobiluar. Me rrethim dhe me vend parkim. Per me shume pyetje 0688060902
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione