Publikuar: Qer 02 2022 11:55

Dhoma ne Qera tek Hoteli Gjuetise

Publikuar: Qer 02 11:55
Shikime: 136
Japim dhoma dhe villa me qera tek Hoteli Gjuetise ne Ishull Lezhe. Kemi qera ditore, javore dhe mujore.
Te gjitha jane te mobiluara me te gjitha kushtet e nevojshme per nje pushim sa me relaksues.
Ju lutem na kontaktoni ne numrin 00355698934200 ne Tel/WhatsApp.
Ju faleminderit!
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione