Shtepi Private’ Fushe-Milot !

0 LEK

Jepet me qera nga: Ridi 23 Maj 03:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Ngrohje
Komuna
Kurbin
SHITET OSE JEPET ME QERA
SHTEPIA ESHTE 110m2 DHE KA 2.3 DYLYM TOKE
CMIMI I DISKUTUESHEM !
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione