Shtëpi

250 LEK /muaj

Jepet me qera nga: Besnik 25 Shk 16:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Për vendbanimin
Komuna
Durrës
Jepet me qera kati i dytë i nje shtëpie 3 katëshe nga plepat 10 minuta më këmbë lart në kodër ka pamje nga deti shikon të gjith detin dhe qytetin ka vend për parking të bollshëm
0697636186
Leaflet
Në fillim