Jepet me qera shtepia 3+1

Njoftimi i kompanisë. Jepet me qera nga: Agjensi Imobiliare Anvi&Co Real Estate 08 Nën 17:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

300 EUR / muaj

Numri i dhomave: 4
Adresa: prane qendres tregtare Blue Star.
Numri i kateve: 3 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Durrës
Jepet me qera apartamenti 3+1
Apartamenti ndodhet ne katin e 2, pjese e nje vile 3 kateshe. Eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 ambjent gatimi dhe 1 dhome ndenjeje.
Ofron ambjent parkimi .
Adresa : prane qendres tregtare Blue Star.
Cmimi : 300 euro/muaji
Tel : 0697698400
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim