Jepet me qera shtepi me tarrace

15 000 LEK /muaj

Njoftimi i kompanisë Jepet me qera nga: N. 09 Qer 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Kati (Numri i kateve)
Komuna
Durrës
Shtepia ndodhet prane dy elda-ve. Eshte e mobiluar. Organizohet ne dhome ndenje sebashku me kuzhinen, dhome gjumi dhe tualet.siperfaqja eshte rrreth 40m2. Ne pjesen jashtme ka nje hapsire te shtruar qe mund te shfrytezohet dhe per parkimin e automjetit.
Leaflet
Në fillim