JEPET KATI I 2 I NJE VILE ME QERA NE DURRES

20 000 LEK /muaj

Jepet me qera nga: Isan 16 Sht 10:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Kati (Numri i kateve)
Për vendbanimin
Komuna
Durrës
Jepet me qera kati i 2 i nje vile 3 kateshe, e mobiluar dhe nee gjendje shume te mire. I perbere nga 2 dhoma gjumi, kuzhine bashke me dhomen e pritjes, 1 tualet dhe 2 ballkone. Gjithashtu ka oborr me hapesire te madhe qe shfrytezohet per parking.
Leaflet
Në fillim