Jepet me qera

Jepet me qera nga: Jepet me qera 03 Gush 09:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

1 LEK / muaj

Numri i dhomave: > 10
Numri i kateve: 3 kat
Ngrohje: Tjetër
Komuna: Berat
jepet shpia ne katin e tret. dhe dyqani kati par me qera.ne berat lagja barikad
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim