JEPET ME QERA OSE SHITET SHTEPIA

Jepet me qera nga: Evis 02 Tet 11:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

300 LEK / muaj

Numri i dhomave: 4
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, E mobiluar
Ngrohje: Elektricitet
Komuna: Berat
Shtepia eshte e mobiluar ka oborr dhe ballkon ka 2 dhoma gjumi 1 sallon
Ka garazh
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim