Blej Apartament ne Tirane

Blihet nga: nandi 13 Dhj 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Store
Komuna
Tiranë
Blej apartament ne Tirane me pagese direkt kesh me cmimin max 40.000 €

Preferohet zona e laprakes,unazes se re dhe pallatit me shigjeta.
Diskutojme dhe variante tjjera te ofruara nga ju.

Tel:0683333635
Leaflet
Në fillim