Shitet Dyqan me Sip. 53m2 ne hyrje te Yzberishtit

53 000 EUR

Shitet nga: ami hoxha 30 Mar 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shitet dyqan me siperfaqe 53 m2 ne hyrje te yzberishtit.
Dyqani ndodhet ne katin e 1 te nje pallatit te ri.
Dyqani disponon 1 tualet, dhe fasad xhami.

Çmimi:1000/m2

Per me teper kontaktoni ne nr:0694273145
ami hoxha
0694273145
Leaflet
Në fillim