Shitet | Dyqan 31 m2 , 31000euro me ish-ekspoziten

Shitet nga: Eva 02 Nën 12:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

31 000 EUR

Shteti: Shqipëri
Komuna: Tiranë
Shitet | Dyqan 31 m2 , 31000 euro perballe me ish - Ekspoziten . Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues perballe me ish Ekspoziten prane me lulishten Cajupi , eshte e bere rikonstruksion kohet e fundit , ka dhe nje banjo brenda . Eshte me tre-kater kembe shkalle e ulur nen niveli 0 . disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe shitet pre arsye emigrimi . Per nje vizite ne prone kontaktoni Even: 0683212245
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim