Shitet | Dyqan 31 m2 , 31000 euro ish Ekspozita

Shitet nga: gretarealinvest 04 Nën 11:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

31 000 EUR

Shteti: Shqipëri
Komuna: Tiranë
Shitet | Dyqan 31 m2 , 31000 euro. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues afer ish Ekspozites , eshte e bere rikonstruksion kohet e fundit , ka dhe nje banjo brenda . Eshte me tre-kater kembe shkalle e ulur nen niveli 0 . disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe shitet pre arsye emigrimi . Per nje vizite ne prone kontaktoni Greten:0674320079
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim